Kwalifikacja lekarska jest warunkiem koniecznym przeprowadzenia zabiegu. Standardem jest, że lekarz kwalifikujący operuje pacjenta.
Umów się na kwalifikację lekarską
Po kwalifikacji lekarskiej z pacjentem kontaktuje się koordynator bloku operacyjnego, który przypomina o konieczności wykonania dodatkowych badań diagnostycznych i konsultacji wymagancyh przed zabiegiem. Standardowo, gdy pacjent nie jest obciążony chorobami przewlekłymi a wyniki badań są poprawne zabieg jesteśmy w stanie zaplanować w ciągu około dwóch tygodni. Zawsze staramy się dopasować termin zabiegu zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Po uzgodnieniu terminu i zakresu zabiegu, pacjent otrzymuje draft umowy na leczenie operacyjne wraz z uzgodnionym kosztem.
Każda operacja powinna być wykonana wtedy, gdy stan zdrowia pacjenta jest najlepszy. Wyklucza się operację, gdy jest: infekcja, katar, gorączka, inna trwająca choroba. Bez względu na planowaną metodę znieczulenia należy przestrzegać poniższych zaleceń: zabrać ze sobą wypisy z poprzednich pobytów w szpitalu, ostatnie wyniki badań związane z przebytymi/obecnymi chorobami, przynajmniej 6 godzin przed przyjęciem do Oddziału nie jeść, nie pić,nie palić papierosów
Wstępna kwalifikacja odbywa się w toku przygotowań pacjenta do zabiegu, lekarz anestezjolog w porozumieniu z lekarzem operującym na podstawie historii choroby pacjenta oraz istnienia lub nie chorób przewlekłych ustala listę wymaganych badań i dodatkowych konsultacji.
Ustalana indywidudalnie z lekarzem operującym.
Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych stanowi kluczową rolę w powrocie pacjenta do zdrowia. Zasadniczo powinna rozpocząć się już następnego dnia po zabiegu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych. Rehabilitacja
Dowiedz się więcej pod numerem telefonu 585 601 601 wew. 2
Skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę i dowiedzieć się więcej