Kontakt
Mariusz Wydorski
Prezes Zarządu
Dyrektor Finansowy
sekretariat@medpharma.pl
Krzysztof Richert
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Medyczny
sekretariat@medpharma.pl
Katarzyna Mitulska
Asystent Zarządu
sekretariat@medpharma.pl
Barbara Karbowska
Dyrektor Zarządzająca
Prokurent
barbara.karbowska@medpharma.pl
Cezary Sławuszewski
Dyrektor ds. Rozwoju
Prokurent
cezary.slawuszewski@medpharma.pl
Agnieszka Rojek
Kierownik ds. pielęgniarstwa
agnieszka.rojek@medpharma.pl
Anna Kłos
Koordynator Centrum
Rehabilitacyjno-Leczniczego Medpharma
anna.klos@medpharma.pl
Magdalena Peta
Dział Kadr i Księgowości
magdalena.peta@medpharma.pl
Krystyna Rynas
Dział Rozliczeń
krystyna.rynas@medpharma.pl
Aneta Miatkowska
Dział Zakupów
aneta.miatkowska@medpharma.pl
Magdalena Andrzejewska
Dział Sprzedaży i Marketingu
magdalena.andrzejewska@medpharma.pl
Dagmara Wróblewska
Dział Projektów
dagmara.wroblewska@medpharma.pl
Przemysław Kużel
Dział IT
informatyk@medpharma.pl
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Sławomir Szumlicz
iod@medpharma.pl
Formularz kontaktowy
Wyślij zapytanie



    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów MEDPHARMA – Centrum rehabilitacyjno – lecznicze z siedzibą w Nowej Wsi Rzecznej, ul. Leśna 1A 83-200 Starogard Gd.