Pakiet badań po Covid-19 - Medpharma

Pakiet badań po Covid-19

Dodano:

Wielu ozdrowieńców zgłasza takie objawy jak zmęczenie, utrzymujący się kaszel, bóle stawowo-mięśniowe i w klatce piersiowej, jak również zaburzenie funkcji poznawczych i depresja.

Symptomy te mogą się wiązać m.in. z uszkodzeniem narządów w przebiegu COVID-19, przetrwałym stanem zapalnym, czy w końcu z zaostrzeniem istniejących wcześniej chorób przewlekłych.

Proponowane przez nas pakiety badań (zarówno podstawowy jak i rozszerzony) będą pomocne w ocenie faktycznego stanu zdrowia pacjenta, który przeszedł COVID-19.

Dodatkowo pomogą stwierdzić, czy Pacjent nie wymaga rehabilitacji, która pomogłaby mu w pełnym powrocie do zdrowia.

Proponujemy Państwu dwa pakiety podstawowy i rozszerzony.

 

Podstawowy 18.02 Rozszerzony 18.02

 

Pakiet można zakupić w dowolnej placówce Medpharma.

Skorzystaj z wybranego pakietu badań oraz konsultacji i zyskaj spokój!

← Powrót

Umów się na wizytę

* - pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb umówienia wizyty i potrzeb marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Zakład Opieki Zdrowotnej MEDPHARMA S.A.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Zakład Opieki Zdrowotnej MEDPHARMA S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Wyniki wyszukiwania